Vilnius Challenge 2019. Žalia trasa.

Vilnius, Lietuva. 2019-06-01

Praėjusių metų sėkmė lėmė, jog šiais metais taipogi dalyvausiu Vilniaus Challenge. Šįkart mano komandos nariu tampa Brigita. Išmėginsim šeimos tvirtybę sportiniam tandeme 🙂

Praėjo kiek daugiau negu metai po M gimimo ir Brigita grįžta į sportinį olimpą tikrąja ta žodžio prasme. Specialaus pasiruošimo nedarėm, dalyvauti nusprendėm taip “na ura“. Visgi ne pirmi metai reguliaraus bėgiojimo, preso formavimo iššūkiai (Android app Six Pack in 30 days), Lympo vaikščiojimo iššūkiai (Android app Lympo, kurie apdovanoja prizais už tai, jog judini bulkas) ir panaši sportinė veikla leidžia jaustis saugiai prieš startą.

Tiesą prieš startą nusipirkau dar dviratį – dėvėtą už 300 Eur.

img_20190524_123444

Brigitos dviračio pirkimą nusprendėm nukelti ateičiai ir skolintis iš močiutės su “kašiku“.

Puikiai pasiruošę ir apšilę į startą stojam jau numynę po 10 km. Startas duodamas visoms žalios trasos dalyvių grupėms. Mūsų mišrių kategorijoje 16 komandų, labai negausus būrys. Viso dalyvauja apie 25 komandos. Nepopuliari trasa tarp naujokų.

Pradžia labai sudėtinga, nes visi draskosi maksimaliai. Bėga visa banda. Juoba stabdo net kelissyk sudėtinga, labai judri gatvė, per kurią veda kas 5 minutes įsižiebiantis šviesoforas. Tad kad ir labai stengiesi, visi tave prisigina prie raudono šviesoforo.

Užuodžiu galimybę išsiveržti prie požemių, iš senesnies savo patirties žinau, jog ten susidaro neadekvačios eilės ir kamščiai, kai reikia lįsti siauru lietaus nubėgimo vamzdziu. Lėtesnių neaplenksi, o greitesnis neaplenks tavęs. Šnibždu Brigitai, jog šoktume į kanalizaciją vieni pirmųjų, o baidarėse galėsim atsikvėpti.

WhatsApp Image 2019-07-28 at 15.13.42WhatsApp Image 2019-07-28 at 15.13.25

Planas suveikė – prie Valakampiu pirmieji šokam į baidares. Tik neilgam. Suvokiam, jog Nerimi nuirklavom per toli. Jau mus prisiveja kiti, nieks nežino kurioje vietoje reikia lipti į sausumą. Apima šioks toks nusivylimas, nes taip pirmavome, o dabr vėl visi kartu. Šoku lauk iš valties ir skubu ieškoti punkto, jog suprasti kaip toli nusiklampojom. Pasirodo koks kilometras prieš srovę irklavimo. Teisėjai į krūmus sulindę, punkto nesimato, todėl visi ir praplaukia. Sakau, lįskit lauk ir mojuokit, kad dalyviai nenuplauktų taip toli kaip mes. Ką gi susinervinę dėl pirmos riebios klaidos, bėgam toliau su legenda ir matom kaip mūsų draugės iš Telšių (komandai Gulbelis Lelijelis geriausi linkėjimai) kažkur lieka už mūsų.

Viename punkte padaužom lėkštes į sieną, vėliau pasikarstome medžiuose sukabintuose tinkluose, teisėjų paprašėm coco colos ir bėgam į gardą pasiimti dviračių.

Su dviračiais sekėsi puikiai, praktiškai neklydom, tik vienoj vietoj nevažiavom, bet pabėgėjom iki punkto, nes buvo tokie bruzgynai, jog mes su savo 100 proc. miestiniais dviračiais galim tik prancūzišką duoną vežiotis grįstomis mieto gatvėmis.

Screenshot_2

Atmynę lig starto/finišo matom, jog mums ant kulnų mina vaikinų komanda iš Baltarusijos. Priešpaskutinį punktą baltarusai paima pirmiau negu mes – atsiliekam. Lieka paskutinis neaiškus punktas, o prierašas Medžiuose mūsų komandoj įplieskia liepsnų. Brigita jau barasi nelipsianti į jokius medžius, aš raginu nekalbėt kvailysčių mat esam per žingsnį nuo pirmos vietos bendroje įskaitoje. Pabirom ieškot punkto. Tiek mes,tiek mūsų konkurentai niekaip neranda. Šaukiu Brigitą, jog radau – per miško tankmę pasirodo ir mano mylima žmona. Imam punktą ir pasileidžiam per mišką, šakos braižo veidą, sūrus prakaitas graužia akis, keliai linksta nuo kurmiarausių, jau užuodžiam pergalę.

Ir taip tada DA DAM – organizatorius skelbia, jog Bacių šeimai šiandien sėkminga diena – pirmieji bendroje įskaitoje ir savo grupėje. Nerealus debiutas – po gimdymo ir bemiegių naktų prie M lovos.

Komanda “Kaži ar laimėsim“ kitais metais keis pavadinimą ir, matyt, trasą – norim daugiau challengo. Vieną galiu pasakyti, jog pasiruošimo tikrai reikia šiai trasai, nuo sofos pašokęs gali smūgį gauti – užtrukom bemaž 3 val. (nors anot organizatorių užtruksi trasoje tik virš 1 val. Manau, 2:42 val. pirmųjų rezultatas reiškia, jog kartelė pakelta aukščiau) ir supydrinom apie 20 km.

Screenshot_1

Apdovanojimą vykom pasiimti visa šeima – Brigitos brolis su žmona, mano mama, tėtis ir brolis. Smagu ir tai, jog mūsų draugai užėmė pirmą vietą Juodos trasos įskaitoje.

Screenshot_3

Kągi grįžtam į sportą! Laukit kitų mūsų nuotykių 🙂

 

2 komentarai “Vilnius Challenge 2019. Žalia trasa.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s